Торт з памперсів, що це таке і для чого він?

Наскільки торт із памперсів гігієнічний?

Як правильно підібрати розмір підгузників?


Торт з памперсів, що це таке і для чого він?

Коли на світ з’являється малюк – це найщасливіша мить у житті його близьких. І звісно кожен з близьких, друзів, знайомих хоче привітати це маленьке диво.

А що ж подарувати? Це запитання виникає в більшості з нас. Адже до появи малечі на світ його батьки вже подбали про більшість необхідних речей. І так хочеться подарувати, щось таке, що запам’ятається і буде приносити користь малюку та його батькам. Тому зазвичай ми даруємо підгузники, іграшки та дитячі речі.

Саме тому, я пропоную вам, з цих речей зробити оригінальний не такий, як у всіх подарунок. Торт з памперсів стане чудовим подарунком на Христини чи оглядини дитини, або ж на день народження! Торт із памперсів – гарний і корисний подарунок!

Наскільки торт із памперсів гігієнічний?

Звісно ви переживаєте на скільки такий подарунок гігієнічний, чи можна користуватися підгузниками коли їх вийняли з заводської упаковки. Я розумію вашу турботу, адже сама задавала таке питання. Бо діти це найдорожче, що у нас є і так хочеться, щоб їхньому здоров’ю нічого не загрожувало
.
Можу вас запевнити, що приміщення в якому збираються тортики чисте, стіл застелиний пропрасованою чистою скатертиною. Під час роботи я користуюсь медичними одноразовими рукавичками. Дійсно, памперси виймаються із заводської упаковки, але внутрішня частина памперса, яка безпосередньо стикається зі шкірою малюка залишається стерильною, оскільки сам памперс під час роботи не розкривається. Готовий торт відразу ж упаковується в прозору плівку. Брязкальця, соски, пляшечки де б ви їх не купили, в будь-якому випадку після покупки їх стерилізують.

Я розумію свою відповідальність і тому все, що залежить від мене я роблю.

Як правильно підібрати розмір підгузників?

Сучасний ринок представляє нам великий вибір і саме тому ми губимося у різноманітті підгузників. Щоб не мучити себе здогадками чи підійдуть ті чи інші підгузники малюку, запитайте батьків дитини. Можливо вони вже визначилися з фірмою виробником підгузників, якими користуються і які підходять саме їхній дитині. Також варто запитатися за розмір памперсів.

Розмір памперсів ви можете оприділити самі за таблицею:

– для новонароджених: вага 2-5 кг; середній вік – від народження до 2 місяців.
(Деякі виробники не випускають підгузники цієї категорії.)
– mini: 3-7 кг, від народження до 4 місяців;
– midi: 5-10 кг, 3-12 місяців;
– maxi: 9-18 кг, 8-18 місяців;
– maxi plus: 10-20 кг, 12-24 місяці;
– extra large: 15-25 кг, від 18 місяців