Dada Premium та Pampers Activе Baby, порівняння

розміщено в: Цікаво знати | 0

dada-pampers-golDada Premium дуже часто порівнюють з Pampers Activе Baby, які до речі є моїми фаворитами (я їх обожнюю, вони не разу мене не підводили). Зараз я спробую зробити порівняльний огляд цих підгузників у розмірі трієчка, тобто від 4 до 9 кг. Чим же вони схожі і які кращі?

 

1. Товщина: Pampers трішечки товщі.

Dada Premium та Pampers Activе Baby, порівняння

2. Довжина і ширина: Dada ширша і довша ніж Pampers приблизно на 1 см.

Dada Premium та Pampers Activе Baby, порівняння

3. Розтягування матеріалу на спинці: тягнуться абсолютно однаково.

4. Поверхня усередині підгузника: у Pampers поверху м’якого верхнього шару є сіточка, яка є черговим бар’єром для випорожнень малюка, а Dada такого шару немає.

5. Площа місця приклеювання липучок і її вигляд: однакова гофрована поверхня.

6. Липучки: у Dada липучка більша і ширша ніж у Pampers, але жорстка і гірше тягнеться. У Pampers липучка аж пружинить.

Dada Premium та Pampers Activе Baby, порівняння

7. Захист: Dada можуть протікати, якщо невчасно поміняти підгузник. Pampers не протікав у мене ні разу, за всі 3 упаковки, навіть через 12 годин.

8. Внутрішній шар: в обох варіантах щільний однорідний. В Pampers промацуються гранули. До речі, під час холодів, саме ці гранули, наповнюючись мочаю, роблять підгузник холодним. Це єдиний мінус Pampers, тому ми їх використовуємо на ніч і на прогулянку, коли дитина добре закутана. Dada найчастіше використовуємо як денні підгузники.

Dada Premium та Pampers Activе Baby, порівняння Dada Premium та Pampers Activе Baby, порівняння

9. Зовнішній вигляд: обидва підгузника красиві, але мені до душі більше креативний і веселий малюнок Pampers (у пачці половина підгузників з жирафкою, інша половинка з левеням). Загалом зовнішній вигляд на любителя.

Dada Premium та Pampers Activе Baby, порівняння Dada Premium та Pampers Activе Baby, порівняння

10. Запах: в Dada відсутній, в Pampers є ненав’язливий запах бальзаму, який входить до складу поверхні підгузника, але мене це особисто ніяк не турбує і нічого критичного я в цьому не бачу.

11. Алергічні реакції: у нас не на один використаний нами підгузник не було ніяких висипань або подразнень.

Доповнення. Вже пройшло два місяці, як я почала порівнювати підгузники.

Ми все так само користуємося підгузками ДАДА і шалено ними задоволені. Як тільки малюк перестав какати рідкими какульками, вони перестали давати протікання, і тепер я їм довіряю практично так само як і Памперс Ектів Бейбі. Витримують більше 12 годин… моя дитина любить поспати)))))

Зараз ми важимо 11300 г, одягаємо розмір 4 (7 – 18 кг) Дада, і я думаю до 15 кг цілком реально їх носити. Чого не можу сказати про Памперс Сліп енд Плей. Вони жахливо маломірять, малюк цілком комфортно себе почуває в 5 розмірі цих підгузників (11 -18 кг).

З нинішніми цінами Дада Преміум дуже, повторюся ДУЖЕ хороший варіант одноразових підгузників малюкам різного віку, за вигідною ціною.

Я купувала пачку 4 розмір 54 шт за 220 грн, хоча в інтернеті можна знайти дешевше на 20 – 30 грн.

Висновок. Ці підгузники дійсно дуже схожі, але Pampers я особисто вважаю найкращим, оскільки попка мого синочка в цих підгузках  завжди залишається сухою та комфортною.

Сподіваюся відгук був корисним і можливо допоможе вам зробити певні висновки. Всім дякую за увагу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *