Підгузки Dada Premium відгуки

розміщено в: Цікаво знати | 2

 

dada-golПро польські підгузники Dada Premium чула вже давно, але все ніяк не наважувалася взяти їх спробувати. Так би я і думала про покупку, якби знайома дівчинка не запропонувала купити ці підгузники у неї (їй вони дуже сподобалися). Так от, взяли ми розмір 3 – 64 штучки (4 – 9 кг). Є ще 1 (2 – 5 кг), 2 (3 – 6 кг), 4 (7 -18 кг) і 5 (15 – 25 кг).

Зовнішній вигляд: підгузник виглядає досить якісним з яскравим милим малюнком левиці зі своїми діточками з двох сторін (у кожному розмірі свій малюнок). Приємний на дотик зовнішній шар, і на відміну від трієчки інших виробників виглядає трохи більшого розміру, я б сказала на розмір 3+. Внутрішня поверхня теж м’яка і не має ніяких сторонніх запахів.

Підгузки Dada Premium відгуки

Підгузки Dada Premium відгуки

Про плюси і мінуси підгузників Dada Premium.

Плюси

1. Поверхня підгузника м’яка, як шовк і досить велика, тобто площа для вбирання рідин доволі пристойна.

2. Липучки широкі, багаторазові, що тягнуться і дуже добре тримають підгузник. Якщо розмір підібраний правильно, то вони ніде не натирають. На спинці теж підгузник трохи тягнеться. Він не сповзає і не провисає. Добре сидить.

3. Немає хімічного запаху. Вони взагалі нічим не пахнуть.

4. Добре вбирають рідину, не протікають за рахунок двох резиночок на ніжках. Правда іноді залишається піт на попці малюка.

5. Нуль подразнень і висипань на шкірі мого малюка.

6. Доступна ціна, в порівнянні з підгузками такої ж якості.

Підгузки Dada Premium відгуки

Мінуси

1. Як це правильно сказати. Вони “великоміри” :). Ми важимо 8 кг, трієчка у них від 4 до 9 кг, так ось тільки зараз вони на нас стали якраз, до цього були завеликі. Якщо ваша дитина важить 6 кг і менше, беріть краще другий розмір цих підгузників і все буде ок.

2. Гумка на липучках трошки грубувата, тому іноді залишає сліди.

3. Можуть протікти і вимазати одяг дитини, якщо після ночі (7 – 8:00 сну), в повний підгузник малюк покакає.

Висновок: Dada Premium дуже хороший варіант не дуже дорогих і досить якісних в цьому ціновому сегменті підгузників. Не дивлячись на деякі мінуси, ми ними задоволені і рекомендуємо всім малюкам та їхнім попка!

2 Responses

  1. світлана

    Привіт. моїй доці 6 місяців , і вага 8 кг ,а памперс “дада” 3 нам малий , ( ЧАСТО СПИНКА ЗАМАЗУВАЛАСЬ КАКАШКАМИ) то користуємось 4(в самий раз). задоволена.

  2. Марта

    З народження використовували “Pampers” десь до 2 місяців, але в них ціна трохи кусається. Перейшли на “Даду”, вони повністю влаштовують – доступні і якість хороша, дуже сподобались.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *