При появі на світ малюка вам обов’язково знадобляться пелюшки для новонароджених. Їх має бути достатня кількість – різного розміру і з різних тканин – ситцеві, бавовняні, фланелеві, в залежності від пори року.
Мінімально необхідна кількість пелюшок для немовлят – 20 тонких (наприклад, бавовняних) і 10 більш щільних (наприклад, байкових).
Підгузки і пелюшки для немовлят
Краще купувати підгузки і пелюшки для немовлят не до, а після народження дитини – з урахуванням її індивідуальних ваги і росту. Хоча в пологовий будинок слід взяти необхідну кількість пеленок і памперсів.
Якщо в кімнаті прохолодно і «мокрі справи» у виконанні малюка стають особливо частими, можна використовувати дві пелюшки одночасно: одну між ніг, а другу навколо стегон. Пелюшки прекрасно виступлять і в ролі маленького простиральця не сповивальний столик.
Під час пересувань з малюком (поїздка, візит в поліклініку або в гості) зручний «мобільний варіант» – одноразові підгузки (памперси) і пелюшки для немовлят, які потім просто викидаються, а не подорожують разом з вами, виділяючи не романтичні аромати.
Пелюшки для немовлят – розмір
В ідеалі пелюшка повинна бути досить великою, щоб забезпечити малюкові відносну свободу рухів ручками і ніжками. Стандартно оптимальними розмірами пелюшки для немовлят вважаються 90х90, 90х100 або 100х100 см.
Які ще розміри бувають:
80х95 см – потрібні тільки в перші дні життя малюка і не дуже зручні через занадто маленький розмір. Хоча потім їх можна використовувати, як пеленку на сповивальний столик;
90х90 см – хороші, коли малюку виповниться 2-3 місяці: він буде активно махати ручками і ніжками;
110х110 см – стануть в нагоді для 3-4 місячної дитини і для підстилки на сповивальний столик, в коляску або в ліжечко;
120х120 см – послужать маленькому богатирю старше 3 місяців з особливо великою вагою і ростом. Або ви будете стелити їх як дитяче простирадло.
Навіть коли ваше чудо виросте з пелюшок в буквальному сенсі цього слова, вони ще знадобляться, щоб витирати малюка після гігієнічних процедур.
Залишити відповідь