Які підгузники краще?

розміщено в: Цікаво знати | 0

Які  підгузники кращі?Звичайно ж, кращі підгузники це ті, які підходять вашому малюку. А для нього Ви напевно виберете якісні засоби гігієни, комфортні, зручні у використанні і, звичайно ж, дихаючі. Прикладом останніх (дихаючих) можуть бути Pampers (США), Huggies (Великобританія, США), Moltex (Німеччина), Fixies (Німеччина).

На українському ринку найбільшим попитом користуються “Памперси” і “Хаггіс”, що відрізняються безпекою для шкіри дитини, високу здатність утримувати сечу, комфортом для дитини, зручністю надягання і міцністю застібок.

Звичайно, “дихаючі” підгузники по багатьом параметрам перевершують “недихаючі”, але вони відрізняються високою ціною, і не всі батьки можуть їх собі дозволити. З “недихаючих” найбільш достойними є Libero (Фінляндія), відомі, завдяки телевізійній рекламі, і не поступаються їм за якістю, хоча і не настільки розрекламовані, Nannys (Греція).

Найпопулярніші підгузники на нашому ринку:

Pampers (США)
Huggies (Великобританія)
Libero (Фінляндія)
Moltex (Німеччина)
Baby dry + (Польща)
Nannys (Греція)
Bella (Польща)
Dada (Польща)

У будь-якому разі, які підгузники для Вашої дитини найкращі, будете визначати Ви самі. Бажаємо Вам швидше знайти “Ваш” підгузник!

Підробка підгузників.

Якщо Ви купили підгузники певної фірми і були ними дуже розчаровані, то можливо справа не в якості безпосередньо обраної марки, а, на жаль, в підробці. Зараз підгузки стали так популярні і рівень попиту на них такий високий, що недобросовісні виробники можуть випустити підгузники низької якості під відомою рекламованою маркою. Щоб уникнути розчарування від покупки варто купувати підгузки тільки в спеціалізованих магазинах або аптеках, де можливість придбання підробок істотно нижче.

Є і ще один важливий момент, який відповідає на питання, чому підгузники однієї марки, можуть відрізнятися один від одного за якістю. Іноді має значення, де безпосередньо зробили цю пачку підгузників, на фірмовому заводі виробника або представником, який просто отримав ліцензію і необхідні дозволи випускати підгузники під цією маркою. В цьому випадку дві пачки підгузників однієї фірми також можуть дещо відрізнятися за своїми властивостями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *