Що подарувати дитині на рік?

розміщено в: Цікаво знати | 0

Що подарувати дитині на рік?Вже пройшли післяпологові клопоти, життя увійшла в норму, до малюка всі звикли. І за радісними турботами не помітили, як швидко летить час. Ось вже і перший рік закінчується. Малюк росте і розвивається, і у батьків виникають питання, а що дарувати малюкові, щоб подарунок був не тільки приємним і доставляв дитині радість, а й виявився корисним для життя та розвитку.

Який зробити подарунок малюкові? Що подарувати дитині на рік? Це залежить від вашого бажання і матеріальних можливостей. А за ваші гроші – будь-який каприз вашого малюка. Найголовніше, щоб дитина отримала задоволення і хоча б трохи розвитку. Ці ж рекомендації будуть корисні не тільки батькам малечі – родичі та друзі родини теж часто не можуть вибрати хороший подарунок для однорічного іменинника.

Якщо ви хочете зробити подарунок саме малюкові, а не дорослим то подаруйте, наприклад, іграшку сортер. Сортери розробив ще в дев’ятнадцятому столітті Сеген. Сортери – це спеціальні іграшки, які, в першу чергу, розвивають дрібну моторику рук, що надалі благотворно впливає на навчання малюка читанню, рахунку і письму.

Сортери допомагають дитині зосередити свою увагу на дрібних деталях, розподіляючи їх за розміром і кольором. Вони також покращують координацію рухів малюка, адже йому доводиться надягати деталі різних геометричних фігур на штирі, підбираючи відповідні прорізи. Поліпшується пам’ять, кольоросприйняття, образне та логічне мислення.

Сортери представлені в магазинах різні, батьки можуть вибрати їх для кожної дитини, враховуючи вік, стать, потреби та побажання малюка. Це чудовий подарунок, але є й інші варіанти.

Книги в подарунок дитині

Завжди вважалося, що найкращий подарунок – це книга. Технічний прогрес не стоїть на місці, тому навіть книги стають просто шедеврами, навіть не з написання, а по оформленню. Наприклад, музичні книги, м’які книги-подушки та інші.

Книга завжди допомагала дитині пізнавати світ. Тепер це зробити набагато простіше: наприклад, «Доторкнися і дізнайся» навчає дітей не тільки розповідями. Вона це робить за допомогою тактильних відчуттів і звуків. Малюк дізнається і запам’ятає, як розмовляють різні тварини. Звичайно, мами та бабусі завжди відмінно виконували цю функцію. А тепер ваш малюк, навіть у відсутності дорослих, зможе навчитися корисному. А батьки можуть ще раз повторити звуки, що видаються тваринами, разом з малюком.

В таких книга задіяні практично всі органи чуття (зір, слух, дотик, навіть іноді смак:) ) – значить, дитина набагато швидше почне говорити і навчатися. Доведено, що розвиваючи якісь певні ділянки мозку, ми впливаємо і на розвиток інших.

Багатофункціональні іграшки

Іграшка-клоун також виконує відразу декілька функцій. Взагалі зараз більшість дитячих іграшок багатофункціональні. Навіть велосипеди або обідній столик оснащені безліччю різних кнопочок і звучалок. Малюкові все це цікаво, і заняття з іграшками стають тривалішими, а руки мами розв’язані на більш довгий час для домашніх справ і відпочинку. Можна просто спостерігати за малюком і займатися іншими справами.

Що б ви не вибрали, будьте впевнені, ваш малюк оцінить подарунок по достоїнству. Але уникайте заміни іграшками живого спілкування з вами, батьками, та іншими дітьми. Також подумайте про те, хто ким керує: ваш малюк іграшками чи вони ним.

Намагайтеся не купувати і не дарувати дитині відразу багато іграшок, щоб не розбалувати. І залишайте місце творчості. Малюк повинен навчатися і підключати уяву під час гри. Тільки в такому випадку ваш подарунок буде повністю виправданий, адже ви хочете для свого малюка всього найкращого.

Підбирайте подарунок від щирого серця і з розумом. Не шкодуйте грошей на якісні іграшки, але не витрачайте їх на підробки. Намагайтеся звертати увагу на виробника і вміст шкідливих речовин у складі. Удачі у виборі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *